Ljusstakar ett par Empire-stil sent 1800-tal

Brons, höjd 19 cm

Bruksslitage. Repor.

Utropspris
3 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

28. Audemars Piguet, ca 1977.
Utropspris
38 000 - 48 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
44 000

ditt bud
Fair warning
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
Aktuellt bud:
44 000 SEK