Louis Vuitton, ring, "Empreinte", 18K guld och diamanter.
Bredd ca 10 mm.
Storlek 18/57.
Total vikt 16,8 g.
Märkt "Louis Vuitton" och numrerad.
Med box.
Obetydligt ytslitage.