Byrå, 1930-tal.

Byrå, 1930-tal.

Fanérad med alm och björk. Tre lådor med intarsia. På rundsvarvade, överkragade ben. Bredd 86,5, djup 45, höjd 69 cm.

Slitage och repor. Smärre fanerskador. Torrsprickor. Nyckel saknas.

Utropspris
2 500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

7. Patricia Urquiola, soffa, "Tufty-Time", B&B Italia, Italien efter 2005.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
115 000

ditt bud
110 000

ditt bud
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
Aktuellt bud:
115 000 SEK