Louis Vuitton

(Frankrike, Född 1854)
Louis Vuitton
(Frankrike, Född 1854)

Louis Vuitton, datorväska, vintage

Mörkgrönt epiläder, löstagbar axelrem, ett yttre fack, fodrad med tyg, fem mindre fack och ett större, märkt Louis Vuitton Paris made in France, löst lås md nyckel, ca 39x7x33 cm, dustbag

Bruksslitage. Repor. Märken.

Formgivare

Utropspris
3 000 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

301. Erik Jeor, "Dadel Doom".
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
28 000

ditt bud
Aktuellt bud:
28 000 SEK