Bordslampa 1940/50-tal

Bordslampa 1940/50-tal

Mässing, höjd ca 47 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Renoverad.

Utropspris
3 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

274. Martin Wickström, "Kind of Blue".
Utropspris
200 000 - 300 000 SEK
Budhistorik
280 000

ditt bud
270 000

ditt bud
260 000

ditt bud
250 000

ditt bud
240 000

ditt bud
230 000

ditt bud
220 000

ditt bud
210 000

ditt bud
200 000

ditt bud
Aktuellt bud:
280 000 SEK