Fåtölj, rotting

Fåtölj, rotting

Bred gungstol i flätad rotting, på underrede i lackerad metall. Höjd 76, sitthöjd 40, bredd 93 cm.

Smärre skador, slitage, fläckar

Utropspris
2 500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

74. Zenith, El Primero, ChronoMaster, "Triple Calendar Moonphase", kronograf, ca 1995.
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
Budhistorik
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
Aktuellt bud:
70 000 SEK