Soffa, DUX, 1900-talets andra hälft

Stoppad klädd sits i rosa textil med lösa sittdynor och knapphäftad rygg. Längd 185, djup 75, höjd 84, sitthöjd 45 cm.

Smärre fläckar och slitage.

Utropspris
3 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

7. Patricia Urquiola, soffa, "Tufty-Time", B&B Italia, Italien efter 2005.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
Aktuellt bud:
75 000 SEK