Soffa 1900-talets mitt

Soffa 1900-talets mitt

Två-sits, fast stoppad tygklädd sits och rygg, lösa dynor, sitthöjd ca 40 cm, ca 150x80x77 cm

Bruksslitage. Smärre fläckar. Avnött.

Utropspris
2 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

34. Erik Höglund, spegel, Eriksmåla Glas, 1960-70-tal.
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Budhistorik
Aktuellt bud:
5 000 SEK