Märta Rudbeck

(Sverige, 1882-1933)
Märta Rudbeck
(Sverige, 1882-1933)

MÄRTA RUDBECK, olja på duk, sign.

Trädgårdsmotiv. 36 x 51.

Utropspris
1 500 SEK