Bordslampa, 1970/80-tal.

Bordslampa, 1970/80-tal.

Cylinderformad fot av vit marmor. En ljuspunkt. Vit textilskärm medföljer. Höjd inklusive skärm 59 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Nagg.

Klubbat pris
1 800
164
171
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
12 jun 23:13
1 800 SEK
10 jun 7:32
400 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?