Gerhard Nordström

(Sverige, 1925-2019)
Gerhard Nordström
(Sverige, 1925-2019)

Gerhard Nordström, Trädgård med stenmur

Olja på duk signerad, 45x66 cm

Obetydligt ytslitage. Illa spänd duk.

Utropspris
8 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

79. Rolex, Precision, "Sigma Dial", ca 1975.
Utropspris
15 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK