Madeleine Pyk – en samling F769

Lennart Segerstråle

(Finland, 1892-1975)
Lennart Segerstråle
(Finland, 1892-1975)

Lennart Segerstråle, Näten rensas.

Signerad och daterad 1935. Akvarell. Passepartout 34,5x50 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Konstnär

Utropspris
300 EUR