Orvo Raatikainen

(Finland, 1914-2000)
Orvo Raatikainen
(Finland, 1914-2000)

Orvo Raatikainen, Fiskare.

Signerad O. Raatikainen och daterad -75. Olja på duk 75 x 100 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
250
2 853
260
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (3 bud)
18 apr 19:26
250 EUR
13 apr 17:27
200 EUR
11 apr 23:12
180 EUR

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Siri Niemistö
translation missing: sv.cities.Helsingfors
Siri Niemistö
+358 50 911 0923