Marcus Collin

(Finland, 1882-1966)
Marcus Collin
(Finland, 1882-1966)

Marcus Collin, Kaffedrickare.

Signerade M.C och daterad 1934. Pastell, bildyta 31 x 23 cm.

Åldersrelaterat slitage. Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
250 EUR

Siri Niemistö
translation missing: sv.cities.Helsingfors
Siri Niemistö
+358 50 911 0923