Byrå rokokostil 1900-talets mitt

Fanerad med mahogny mfl träslag, skiva av marmor, svängd bukig form, 107x55x77 cm Nyckel finns.

Bruksslitage. Obetydligt nagg. Repor.

Utropspris
3 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

81. Wittnauer, Professional, 235 T, kronograf, ca 1965.
Utropspris
25 000 - 35 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
24 000

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK