Vägglampetter, ett par, "Törne", ur IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal.

Mässing, höjd 30 cm

Bruksslitage.

Utropspris
2 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

83. Omega, Seamaster 600, "PloProf", "First Generation/Mark 1", ca 1970.
Utropspris
30 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
80 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
75 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
Aktuellt bud:
80 000 SEK