Propeller för hydrokopter, 1900-talets andra hälft.

Propeller av björk med rödmålade detaljer och metallbeslag. Längd 158, bredd 17 cm.

Visst slitage. Märken. Fläckar.

Klubbat pris
2 850
253
268
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
5 apr 21:05
2 850 SEK
5 apr 21:04
2 650 SEK
5 apr 21:04
2 600 SEK
5 apr 9:09
2 400 SEK
5 apr 9:09
2 200 SEK
5 apr 9:06
2 000 SEK
5 apr 9:06
1 900 SEK
29 mar 10:48
1 800 SEK
28 mar 20:33
500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38