Carl-Henric Spak fåtöljer ett par samt fotpall "Stepp" för Swedese 2000-tal

Tygklädda, ställbar rygg, sitthöjd ca 43 cm, 76x70x102 cm, avtagbar klädsel

Bruksslitage. Blekt. Smärre fläckar.

Utropspris
4 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
Aktuellt bud:
13 000 SEK