Dick Beer, "Lantgård".
Signerad Dick Beer. Daterad 1921 samt stämplad med äkthetsintyg a tergo. Duk 61 x 54 cm.
Ytsmut. Smärre färgbortfall.
Dick Beer, Minnesutställning, Göteborgs konsthall, 1944.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10