Edvard Rosenberg

(Sverige, 1858-1934)
Edvard Rosenberg
(Sverige, 1858-1934)

Edvard Rosenberg, Skymningslandskap

Signerad Edv. Rosenberg och daterad 1920. Duk 82 x 117 cm.

Utropspris
4 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

58. Charles & Ray Eames, stolar, sex stycken, modell "EA101", Vitra, 2018.
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
60 000

ditt bud
Budgivningen avslutad
Fair warning
Fair warning
55 000

ditt bud
Aktuellt bud:
60 000 SEK