Spegel, omkring 1900-talets mitt.

Ram av betsad bok. Delat glas. Höjd 119 cm, bredd 67 cm.

Smärre slitage. Torrspricka.

Utropspris
2 500 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

578. Waldemar Lorentzon, "Försoning".
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK