Allmoge
1546283

Kista, allmoge, 1800-tal.

Kista, allmoge, 1800-tal.

Målad furu. Märkt M.C.G.D. Beslag av smidesjärn. Längd 79, bredd 52, höjd 44 cm. Nyckel finns.

Slitage. Färgbortfall. Fläckar.

Utropspris
2 500 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14