Spegel, modell nr 7020. AB Glas och Trä, Hovmantorp, 1940-tal.

Bronserad. Rund spegel med dekor av bandfläta och eldsflammor. Etikettmärkt. Diameter ca 70 cm.

Smärre slitage. Märken. Smärre torrsprickor.

Utropspris
4 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

625. Nils Nixon, Utan titel.
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
Budhistorik
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
Fair warning
30 000

ditt bud
Aktuellt bud:
34 000 SEK