Soffbord, Paul Boman, 1900-talets mitt.

Mahogny. Bär tillverkarens etikett "Kungl. Svensk hovleverantör Paul Boman". Bredd 130 cm, djup 60 cm, höjd 53 cm.

Åldersrelaterat slitage. Senare ytbehandling.

Utropspris
2 500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Siri Niemistö
translation missing: sv.cities.Helsingfors
Siri Niemistö
+358 50 911 0923