Signerad David Svensson, numrerad A.P. 2, "Me Myself and I". Daterad 2006 a tergo. Lackerad stål, 30 x 56,5 cm
Smärre repor och märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK