Omega

(Schweiz)
Omega
(Schweiz)

Omega, Constellation, "Uggla", armbandsur, 32,5 mm.

Stål, safirlgas, quartz, dag, datum, viklås.
Boett ref.nr 396.1070, 396.1080
Kaliber ETA 255471
Armbandets nr 1448/431.

Smärre slitage. Repor. Går ej (kräver nytt batteri).

Formgivare

Omega har skapat flera av klockvärldens mest ikoniska modeller.

Utropspris
5 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219