Bulgari

(Italien)
Bulgari
(Italien)

Bulgari, örhängen, "B.zero1", 18K roséguld.

Märkta Bulgari, med italienska stämplar.
Diameter ca 14,8 mm
Bredd ca 4,8 mm
Totalvikt 8,6 g.
I Bulgari etui.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
900 EUR
Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

576. Gösta Adrian-Nilsson, Utan titel.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK