Bordslampa 1930/40-tal

Bordslampa 1930/40-tal

Höjd 30 cm

Åldersrelaterat slitage. Nagg. Ej funktionstestad. Nydragen el

Utropspris
3 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

380. Andreas Eriksson, "Fröställning".
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK