Titti Fabiani, bokskåp med hyllor, "Book", Ideal Form Team.

Två skåp med glasat dörrpar framför hyllinredning, vardera bredd 70, djup 37, höjd 100 cm. En svärtad skiva 176 x 37 cm.

Smärre repor, märken och slitage.

Utropspris
8 000 SEK