Bokhylla, empirestil, omkring år 1900.

Fanerad med mahogny. Pelare med beslag av förgylld mässing. Bredd 114 cm, djup 35 cm, höjd 170 cm.

Slitage. Smärre skador. Dekorbortfall.

Klubbat pris
1 800
160
167
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
9 apr 17:52
1 800 SEK
9 apr 17:51
1 700 SEK
9 apr 17:51
1 600 SEK
9 apr 17:18
1 500 SEK
9 apr 17:18
1 400 SEK
9 apr 17:18
1 300 SEK
9 apr 15:46
1 200 SEK
9 apr 15:46
1 150 SEK
9 apr 15:45
1 100 SEK
8 apr 19:25
1 000 SEK
7 apr 21:17
950 SEK
7 apr 8:14
900 SEK
6 apr 20:22
800 SEK
6 apr 17:45
750 SEK
6 apr 17:09
700 SEK
5 apr 10:57
500 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79