Bordsfotogenlampa, Böhlmarks, 1900-talets första kvartal

Mässing, skärm med mässingsstomme klädd i textil. Höjd inkl rör 52 cm.

Smärre slitage, senare rör som fäster utanpå gallerkanten.

Auktionen avslutas
6 dagar 6 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Geijersgatan 3A, 411 34 Göteborg