Alfred William Finch

(Belgien/Finland, 1854-1930)
Alfred William Finch
(Belgien/Finland, 1854-1930)

Alfred William Finch, Landskap.

Signerad A.W. Finch och daterad 1921. Akvarell, bildyta 12 x 14 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram. Ram renoverad.

Utropspris
400 EUR
Siri Niemistö
translation missing: sv.cities.Helsingfors
Siri Niemistö
+358 50 911 0923