Ring, 14K guld, med en smaragd och diamanter tot ca 0.08 ct. Finska stämplar.

Smaragden ca 1.95 ct enligt certifikat.
Storlek 17+ /54
Total vikt 2,5 g.
IGI report GT22090904

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
1 100 EUR