Ron Arad, fåtöljer, 4 st, "Little Albert Outdoor Armchair", Moroso Italien.
Fåtöljer av svart plast. Märkta. Sitthöjd 39, bredd 71, höjd 67 cm.
Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken.