Julius Seyler, tillskriven

(Tyskland, 1873-1955)
Julius Seyler, tillskriven
(Tyskland, 1873-1955)

Julius Seyler, tillskriven, Hamnscen

Intygad a tergo. Papp-pannå 69 x 97 cm.

Smärre repor, smärre skador i marginalerna.

Utropspris
5 000 SEK

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

589. Carl Kylberg, Under träden.
Utropspris
200 000 - 225 000 SEK
Budhistorik
145 000

ditt bud
Aktuellt bud:
145 000 SEK