Halsband/hänge, 18K guld och rubiner. Kedjan stämplad Unoaerre, Italien

Hängets mått 25 x 21 mm.
Kedjans längd 45,5 cm.
Total vikt 11,3 g.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
750 EUR