Fåtöljer, ett par, samt fotpall, Göte Möbler, Nässjö.
Stolar med stomme av betsad bok. Stoppade, skinnklädda, knapphäftade armlän, sits och rygg. Fotpall med fast stoppad sits. Sitthöjd ca 32, höjd 93 cm. Pallens höjd 41 cm.
Slitage. Skador. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor