Margaretabägare, 2 st, miniatyr, och smörkarott, Köpenhamn, 1950-tal, samt försilvrad coaster för flaska.

Margaretabägare, Svend Toxvärd, höjd 5 cm och 3 cm.
Smörkarott, årsstämpel 1959, totallängd 14 cm , höjd 3,5 cm. Med finska kontrollstämplar.
Försilvrad coaster, England, diameter 14,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
240
2 753
251
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (6 bud)
18 apr 15:11
240 EUR
18 apr 15:11
220 EUR
18 apr 15:11
200 EUR
18 apr 15:11
190 EUR
17 apr 22:27
180 EUR
17 apr 16:52
30 EUR
Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219