Taklampa, 1960-tal.

Taklampa, 1960-tal.

Metallstomme och prismor. Totalt sex ljuspunkter. Diameter ca 39 cm, höjd 50 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
250 EUR