Mahognyfanerat samt betsat trä, intarsiadekor av ränder. Skåpsdörr med blyinfattat glas framför textilklädd hyllinredning, dekormålad girland upptill, på höga ben, bredd 75, djup 33, höjd 143 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.