Olja på pannå, varierande storlekar, merparten signerade
Obetydligt ytslitage.
Klubbat pris
180
2 039
188
Utropspris
300 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (3 bud)
17 apr 20:18
180 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
17 apr 20:13
175 EUR
17 apr 19:27
150 EUR