Signerad Nandor Mikola. Akvarell. Passepartout 69 x 98 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.
Klubbat pris
250
2 833
261
Utropspris
400 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (5 bud)
20 apr 14:04
250 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
20 apr 13:59
200 EUR
16 apr 22:54
170 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
16 apr 17:44
160 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
16 apr 16:31
90 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1