Signerad Jan Palmu och daterad -79. Olja på pannå 63 x 63 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Klubbat pris
180
2 039
188
Utropspris
300 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (3 bud)
23 apr 19:19
180 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
23 apr 19:19
160 EUR
16 apr 17:43
150 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1