Sandströare av Magnus Söderberg, Visby 1815. Höjd 5 cm. Luktdosa av oidentifierad mästare, invändigt förgylld med dekor av fågel. Höjd 7,5 cm.
Luktdosa med små bucklor, liten bristning på livet.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10