Signerad I. Ruin och daterad 1944. Duk 68 x 55 cm.
Något krackelerad.
Klubbat pris
2 200
192
201
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (2 bud)
24 apr 13:44
2 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
22 apr 19:55
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1