Spegel, funkis, 1930-tal.

Spegel, funkis, 1930-tal.

Oval spegel. 152 x 91 cm.

Slitage. Anlupet glas.

Utropspris
2 500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1280. Koppar med fat, två stycken, samt ett lock, porslin. Qingdynastin, Daoguang (1821-50).
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
55 000 SEK