Signerad Peter Freudenthal och daterad 1981 a tergo. Duk 65 x 100 cm.
Klubbat pris
12 000
1 046
1 095
Utropspris
15 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (10 bud)
26 apr 13:38
12 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
26 apr 13:38
11 100 SEK
26 apr 13:35
10 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
26 apr 13:35
9 200 SEK
26 apr 12:51
5 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
25 apr 16:06
5 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
25 apr 14:05
3 000 SEK
20 apr 22:40
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
20 apr 18:48
1 111 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
20 apr 10:03
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1