Signerad Haartman, Näse och daterad 1946. Olja på pannå 47x35 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Klubbat pris
200
2 294
209
Utropspris
350 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (1 bud)
18 apr 21:45
200 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1