Fanerad med valnöt med flera träslag, beslag av brons, ca 123x58x94 cm Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Avnött. Fläckar. Fanerskador. Torrsprickor. Lås något tröga
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10