Herbert John Finn

(Storbritannien, 1860-1942)
Herbert John Finn
(Storbritannien, 1860-1942)

Herbert John Finn, Vy från Venedig.

Signerad HJ.Finn Venice och daterad 1885. Olja på duk 60,5x36 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
400 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?